Naprawa poduszek powietrznych

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty naprawy poduszek powietrznych (AirBag SRS – Supplemental Restraint System) . Nasza firma zajmuje się naprawą poduszek powietrznych (Airbag), które uległy zniszczeniu podczas np. wypadku drogowego.

System poduszek powietrznych jest bardzo skomplikowany. Składa się ona między innymi z trzech części: generatora gazowego, złożonej poduszki oraz właściwej pokrywy. Generator gazowy napełniający poduszkę zawiera zapalnik i około 73g stałego paliwa. Stosuje się azydek sodowy, który okazał się najbardziej stabilny. Po zapłonie rozkłada się on wydzielając gaz o zawartości 99% azotu i śladowo inne składniki. Reakcja trwa ok. 0,025 sek., a podana powyżej ilość azydku wystarcza na napełnienie poduszki o pojemności 60 dm3.

Zadaniem naszych specjalistów jest doprowadzenie niesprawnych (wystrzelonych) poduszek powietrznych do pierwotnego stanu. Zaczynając od diagnostyki oraz demontażu podstawowych podzespołów a kończąc na uaktywnieniu systemu poduszek powietrznych – w tym momencie poduszka powietrzna jest w pełni sprawna i gotowa do ponownego użycia.

Naprawiamy poduszki powietrzne do każdego modelu samochodu ! Skontaktuj się z nimi telefonicznie lub mailowo. Dane kontaktowe znajdą Państwo w zakładce kontakt.